KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14797315
nr 1479 7315
Oidentifierad konstnär. 1800-tal. Olja på duk, ej signerad, 22x28 cm, yttermått inklusive ram: 42x49 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 juli 2022
kl 20:20:07
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)